Oferta

Pranie tapicerki meblowej

Meble tapicerowane takie jak krzesła, fotele, sofy, pufy i inne meble. Nasza firma oferuje pranie przy wykorzystaniu specjalistycznych środków chemicznych oraz odkurzaczy ekstrakcyjnych każdej powierzchni meblowej. Dzięki zastosowaniu chemii czyszczącej Tenzi. Karcher czy Sonax nasi specjaliści są w stanie usunąć wszystkie plamy z powierzchni tapicerowanych mebli./

Ekstrakcyjne czyszczenia materacy jedno oraz dwustronne

Czyszczenie materacy jeszcze nigdy nie było tak proste. Wypranie materaca to gwarancja czystości oraz usunięcia wszelkiego rodzaju zabrudzeń powstałych poprzez długotrwałe użytkowanie. Nasze metody pomogą usunąć bakterie, plamy oraz wszystko to co wpływa na samopoczucie oraz jakość snu.

Pranie dywanów oraz czyszczenie wykładzin

Pranie dywanu poprzedzamy odkurzaniem odkurzaczem kolumnowym, który pozwala rozczesać włosie dywanu i usuwa zabrudzenia stałe (piasek, sierść, włosy itp.). Cena prania składa się z prania oraz odkurzania. Dla wszystkich tych, którzy chcą zaoszczędzić przygotowaliśmy możliwość tylko prania ale pod warunkiem że dywan, wykładzina zostanie samodzielnie przygotowana poprzez dokładne odkurzenie.

Cena jest zależna od czyszczonej powierzchni. W przypadku biur, obiektów usługowych i innych firm, które potrzebują regularnych usług prania wykładzin i dywanów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Cennik czyszczenia wykładzin zależny od metrażu czyszczonej powierzchni dlatego prosimy o kontakt telefoniczny celem dokonania wyceny usługi.